ДОКЛАДНІШЕ

Головна » Файли » Новини "Карпат"

Карпатівці зіграли в спарингу за збірну України
27.06.2010, 22:39

21 травня національна збірна України здобула першу перемогу під керівництвом Мирона Маркевича. На тренувальній базі ФК «Металіст» «синьо-жовті» у рамках підготовки до товариських матчів із збірними Литви, Румунії та Норвегії з рахунком 3:0 обіграли представника першої ліги чемпіонату України «Нафтовик» з Охтирки.

У складі збірної України у матчі прийняли участь і троє гравців «Карпат». Захисник Ігор Ощипко зіграв у першому таймі, а по перерві на поле вийшли ще один оборонець Артем Федецький та креативний хавбек Ігор Худоб’як.

Гра пройшла за помітної переваги збірної України. Але рахунок було відкрито лише перед самим свистком на перерву. На 45-й хвилині м’яч у сітку воріт «Нафтовика» відправив гравець «Дніпра» Коноплянка. На початку другого тайму після передачі Ігоря Худоб`яка подвоїв перевагу «синьо-жовтих» гравець «Металіста» Олійник, а за 6 хвилин до фінального свистка останню крапку у зустрічі поставив його одноклубник Девіч.

«Нафтовик» (Охтирка) – збірна України 0:3 (0:1). 21 травня. Тренувальна база ФК «Металіст»

Україна:
1-й тайм
– Горяїнов (П’ятов, 34), Чигринський, Михалик, Ощипко, Кобін, Ротань, Шевченко, Яковенко (Олійник, 4), Мілевський, Алієв, Коноплянка
2-й тайм – П’ятов (Дикань, 62), Кобін, Русол, Гусєв, Федецький, Чигринський, Селезньов, Девіч, Олійник, Худоб’як, Польовий – 2 тайм

Голи: 0:1 – Коноплянка (45), 0:2 – Олійник (51), 0:3 – Девіч (84)

Категорія: Новини "Карпат" | Додав: misko
Переглядів: 708 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0